درباره آتکو

آتکو (آریان تجارت کیان امید) یک شرکت بازرگانی در صنعت FMCG (محصولات تند مصرف)، با طیف متنوعی از برندهاست که مبتنی بر تولید بدون کارخانه است. استراتژی تولید بدون کارخانه، یعنی تدوین و استفاده از سیستمی كه با آن بتوان نسبت به تولید محصولات مختلف و متنوع با کیفیت با هدف رشد در تولید و صادرات و استفاده از ظرفیت‌های بالقوه سایر واحدهای تولیدی و بدون ایجاد كارخانه اقدام کرد.

 آتکو با توجه به استراتژی برندها و گروه محصولات خود، در کنار تولیدکنندگان فعال قرار می‌گیرد تا بتواند با ترکیب دانش بازاریابی و فروش خود و استانداردهای جهانی به نتیجه‌ای تاثیرگذار در سطح خاورمیانه برسد.

آتکو در حوزه‌های پلیمری، آرایشی بهداشتی، دهان و دندان، اکسسوری و ... محصولات متنوعی تولید می‌کند و با هدف صادرات به کشورهای همسایه در گام اول، و در گام بعد صادرات به سایر کشورها قدم برمی‌دارد.

  • مشتری‌مداری
  • تخصص گرایی
  • رشد روز افزون
  • کشف زیبایی دورن
  • صداقت، احترام و اعتماد
  • تعهد به عمل در گفته‌ها

ماموریت آتکو

 ماموریت آتکو حفظ و ارتقای سلامت جامعه با اتکا به دانش فنی و تجربه و بروز رسانی فرمولاسیون محصولات و تولید سازگار با محیط‌ زیست است. آتکو معتقد است که همه افراد لایق سبک زندگی، سلامتی و زیبایی بهتر هستند.

نوآوری

نوآوری در محصولات یکی از رسالت‌های آتکو است. ارزش نهادن و سرمایه‌گذاری در بخش تحقیق و توسعه و حمایت ذهن‌های خلاق و نوآور در دستور کار آتکو است.

چشم انداز

آتکو در نظر دارد در تولید و صادرات محصولات مراقبتی و بهداشتی و ایجاد سبک زندگی نوین بر پایه  زندگی سالم پیشرو باشد.
همچنین آتکو در نظر دارد محصولات خود را مطابق با سلیقه نسل‌ جدید و هماهنگ با استانداردهای جهانی تولید و عرضه نماید تا پاسخی مناسب، نوین و درخور برای نیازهای جامعه هدف باشد