فروش عمده مواد پلیمری

پلیمرها ترکیباتی با زنجیره طولانی می‌باشند که از مونومرها تشکیل شده‌اند. مونومر مولکولی است که می‌تواند به مولکول‌های مشابه دیگر متصل شود. پلیمرها اساساً مولکول‌های عظیمی می‌باشند که با مقدار زیادی از مولکول‌های کوچک‌تر و یکسان تولید شده‌اند. پلیمرها ساختار فیزیکی و شیمیایی متفاوتی نسبت به مونومرهایشان دارند و منحصر به فردتر هستند و خواص آن‌ها را می‌توان بسته به هدف اصلی آن‌ها تنظیم کرد. انواع مختلفی از پلیمرها وجود دارد. پلیمرهای افزودنی زمانی تشکیل می‌شوند که مونومرها با اتم‌های کربن داده شده پیوند دوگانه تشکیل دهند. پلیمرهای تراکمی زمانی تولید می‌شوند که دو مونومر به هم متصل شده و مولکول آب حذف شود. پلیمرهای طبیعی و تولید دست بشر نیز وجود دارند.

تعریف ساده پلیمر چیست؟

پلیمر یک ماکرومولکول است که از واحدهای تکرار شونده زیادی تشکیل شده است که به‌عنوان مونومر شناخته می‌شوند. این مونومرها در شرایط مختلف واکنش نشان می‌دهند و پلیمرهایی با ساختار و خواص متفاوت تشکیل می‌دهند.

خواص پلیمرها چیست؟

پلیمرها دارای خواص فیزیکی و شیمیایی می‌باشند. خواص فیزیکی و شیمیایی پلیمرها شامل استحکام کششی، دوام، ویسکوالاستیسیته، واکنش پذیری، نقطه ذوب، رسانایی و غیره است. این ویژگی‌ها امکان استفاده متنوع از پلیمرهایی مانند پلاستیک، لاستیک، قطعات ماشین آلات و غیره را فراهم می‌کند.

خرید عمده مواد پلیمری از شرکت آتکو

از مواد پلیمری در صنعت‌های مختلف برای تولید کالا و تجهیزات استفاده می‌شود به همین دلیل خرید و فروش مواد اولیه پلیمری و قیمت مواد پلیمری مناسب به‌عنوان مواد اولیه در بخش‌های مختلف صنعتی دارای اهمیت زیادی است. از این مواد در ساخت انواع محصولات از لوازم خانگی گرفته تا دارویی استفاده می‌شود و با توجه به شرایط خاص آب و هوایی که دارند هر سال تقاضا رو به افزایش است و قیمت‌ها هر ساله افزایش می‌یابد.

به همین دلیل، بازار رو به رشد مواد پلیمری در صنعت در حال حاضر از اهمیت بالایی برخوردار است و به دلیل قیمت مناسب، شرایط صادراتی مطلوب و فضای مناسب مواد پلیمری، توجه خیلی از افراد را به خود جلب کرده است. انواع مواد پلی اتیلن، پلی پروپیلن و پلی استایرن در شرکت‌ها موجود می‌باشد و در صورت تمایل می‌توانید نیاز خود را از طریق کارشناسان شرکت آتکو درج نموده و قیمت‌ها و محصولات با تناژ بالا را دریافت نمایید.

قیمت مواد پلیمری

از مهم‌ترین انواع مواد پلیمری می‌تواند به پلی اتیلن، پلی پروپیلن، پلی اتیلن سنگین، پلی اتیلن سبک، فیلم سبک و پلی استایرن اشاره کرد. مواد پلیمری را می‌توان در درجه‌های مختلفی برای مصرف‌های صنعتی متفاوت تولید کرد که ممکن است مواد پلی اتیلن سنگین باشد. برای خرید و قیمت مواد اولیه پلیمری به سایت شرکت آتکو مراجعه نمایید. در خرید و فروش مواد پلیمری پتروشیمی باید قیمت روز مواد پلیمری را نیز در نظر گرفت. قیمت مواد پلیمری بر اساس کیفیت آن‌ها متفاوت است.

روش‌های تولید محصولات پلیمری

به روش تولید پلیمرهای مصنوعی که با واکنش‌های شیمیایی تولید می‌شوند که “پلیمریزاسیون” می‌گویند. پلیمریزاسیون‌ها به شکل‌های مختلف اتفاق می‌افتند این واکنش‌هایی شامل پیوند شیمیایی مکرر مولکول‌ها یا مونومرها هستند. ترکیبی از گرما، فشار و کاتالیز سبب تغییر پیوندهای شیمیایی مونومرها شده و سبب پیوند آن‌ها با یکدیگر خواهد شد. بیشتر آن‌ها این کار را به صورت خطی انجام می‌دهند و زنجیره‌ای از مونومرها به نام پلیمر ایجاد می‌کنند.

برخی از پلیمریزاسیون‌ها تمام مونومرها را به هم متصل می‌کنند، در حالی که برخی دیگر تنها به بخش‌هایی از مونومرها می‌پیوندند و مواد “باقی مانده” یا محصولات جانبی ایجاد می‌کنند. هم پلیمرها را با کمک دو یا چند مونومر مختلف تشکیل می‌دهند و دو یا چند پلیمر را با هم ترکیب می‌کنند تا آلیاژ یا مخلوطی را تولید کنند که خصوصیات هر جزء را نشان می‌دهد.

تامین کننده مواد پلیمری

تامین کننده مواد پلیمری، مواد پلیمری کاربردهای زیادی در صنعت‌های مختلف دارند و این امر موجب جذابیت این مواد شده است. این مواد در صنعت‌های نساجی، خودرو، ساختمان، بسته‌بندی، لوازم خانگی، بهداشتی و دارویی، الکتریکی و الکترونیک، کشاورزی، نظامی، لوازم ورزشی، حمل و نقل کاربرد دارند. مهم‌ترین دلیل استفاده زیاد از مواد پلیمری، سبک بودن آن است. این امر موجب شده تا به‌عنوان جایگزینی مناسب برای فلزات و سرامیک مورد استفاده قرار گیرند.

بیشتر بدانید: فروش در صنایع پلیمیری – گروه خرید و فروش مواد شیمیایی – انواع پلیمرها و کاربرد آن‌ها

از ویژگی‌های دیگر مواد پلیمری می‌تواند به عایق بودن، بهداشتی بودن و خواص مکانیکی آن‌ها اشاره کرد. تمام این خصوصیات موجب شده تا مواد پلیمری به موادی پرکاربرد تبدیل شوند. تامین کننده مواد پلیمری برای پاسخ‌گویی به نیاز بازار تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد. برای تهیه انواع مواد پلیمری و افزودنی به تامین کننده مواد پلیمری در تهران مراجعه نمایید.

فروش افزودنی های پلیمری

فروش افزودنی‌های پلیمری، افزودنی‌های پلیمری، نوعی مواد شیمیایی می‌باشند که به پلیمر پایه  اضافه می‌شوند و موجب افزایش طول عمرآن می‌گردند. این مواد موجب ایجاد خصوصیات فیزیکی و شیمیایی موردنظر در محصول نهایی می‌شوند. انواع مختلفی از افزودنی‌های پلیمری مانند رنگ‌ها، آنتی اکسیدان‌ها، فعال کننده‌ها، عوامل کف پوش، امولسیفایر، شتاب دهنده‌ها، عوامل اتصال و … در مرکز فروش افزودنی‌های پلیمری وجود دارند. مواد پلیمری، کاربرد ضعیفی از خود نشان می‌دهند. در حالی که افزودنی‌های پلیمری نقش مهمی در افزایش قابلیت پردازش مواد پلاستیکی دارند.

مرکز فروش مواد شیمیایی

مواد شیمیایی، دارای ویِژگی‌های خاص و ثابتی می‌باشند . این مواد به صورت ترکیبات شیمیایی، عناصر شیمیایی، یون و یا آلیاژ وجود دارند. برای شناسایی اجزای این مواد نمی‌تواند از روش‌های جداسازی فیزیکی استفاده کرد، بلکه باید عناصر و ترکیبات مواد را با استفاده از روش تجزیه از یکدیگر جدا نمود. مواد شیمیایی به حالت‌های جامد، مایع، گاز و پلاسما می‌باشند که ممکن است بر اثر تغییر دما و فشار از حالتی به حلت دیگر تغییر نمایند.

بیشتر بدانید: کاربرد پلیمر چیست – فروش مواد پلیمری – خرید مواد پلیمریخریدار مواد پلیمری

جمع‌بندی

ما در این مقاله از سایت آتکو سعی کردیم تا مطالب مفیدی را در رابطه با پلیمرها خواص آن‌ها و کاربرد آن‌ها برای شما ارائه کنیم امیدواریم این مطالب برای شما مفید بوده باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با پلیمرها و یا برای خرید عمده ماد پلیمری با ما در شرکت آتک تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *